Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare si instalare aer conditionat
- Număr anunț
- DA40968290
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- ACTUAL DOMINIC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42560054)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.289,25 RON
- Valoare atribuită
- 15.289,25 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 15:48
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 10.08.2026 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.289,25 RON
din 15.289,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro