Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furtun pompieri

Număr anunț
DA40968238
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.462,20 RON
Valoare atribuită
2.462,20 RON
Data publicării
10.08.2026 15:41
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.462,20 RON

din 2.462,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.