Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII SI RENOVARE

Număr anunț
DA40966716
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
MULTISTAR SRL (CUI RO13498900)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.488,76 RON
Valoare atribuită
2.488,76 RON
Data publicării
10.08.2026 13:57
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.488,76 RON

din 2.488,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.