Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vana de reducere a presiunii ( supapa) DN 100 Neoflow

Număr anunț
DA40621134
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
DE811121471 Georg Fischer GmbH
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.297,21 RON
Valoare atribuită
10.297,21 RON
Data publicării
15.06.2026 08:25
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.297,21 RON

din 10.297,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.