Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
execuție lucrări pentru obiectivul: „Înființare centru de zi și unitate de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice în comuna Aroneanu, județul Iași”
- Număr anunț
- SCN1044846
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
- Furnizor / câștigător
- DH-INVEST SRL (CUI 35873466)
- Cod CPV
- 45215200-9 · Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.546.833,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.390.143,29 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 22:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1022162
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050648
Documente
Documentația de atribuire
- Avize.rar
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050648.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- piese desenate.part1.rar
- piese desenate.part2.rar
- piese scrise.part1.rar
- piese scrise.part2.rar
- piese scrise.part3.rar
- Reguli de comunicare.pdf.p7s
- SF Parte scrisa centru social Aroneanu.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DH-INVEST SRL CUI RO35873466
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TUCHE SERV SRL CUI 27901514
Terți susținători 1
DANY FDM S.R.L CUI RO 21260437
Valoare atribuită
1.390.143,29 RON
din 1.546.833,83 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 156.690,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.