Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container 5000 L ext. x 2400 l ext. x 2680 h ext.

Număr anunț
DA40621942
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
Furnizor / câștigător
NEW LINE CONTAINER S.R.L. (CUI RO43025190)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.446,28 RON
Valoare atribuită
26.446,28 RON
Data publicării
15.06.2026 09:15
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.446,28 RON

din 26.446,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.