Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DE SERVICII PENTRU INSTALATII DE UTILIZARE GAZE

Număr anunț
DA40965305
Autoritate contractantă
SCOALA Gimnaziala "Radu Tudoran"Braila (CUI 17352567)
Furnizor / câștigător
VERIFICARI GAZ INSTALATII SRL-D (CUI 31023454)
Cod CPV
76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
10.08.2026 12:28
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.