Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Achizitei carburant auto benzina si motorina pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1044818
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067 RON
- Valoare atribuită
- 161.163,10 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 14:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1021205
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050388
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
161.163,10 RON
din 168.067 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 6.903,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.