Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,6% sub estimat
Acord cadru fructe proaspete si legume de vara
- Număr anunț
- CN1011818
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.557,88 RON
- Valoare atribuită
- 42.954,51 RON 26,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 13:44
- Anunț de atribuire
- CAN1019967
- Termen limită
- 04.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050245
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini legume_000686.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050245.pdf
- Formulare oferta legume _000697.pdf.p7s
- Instructiuni fructe si legume_000702.pdf.p7s
- Model Acord Cadru legume_000687.pdf.p7s
- Model Subsecvent legume_000688.pdf.p7s
- VI. Formular.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 42.954,51 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fructe proaspete (mere) | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 7.755,45 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43294/08.08.2019 · 08.08.2019 | 7.755,45 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42462 · 31.07.2019 | — | |||
| 2 | Cartofi de vara | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 19.445,06 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42435 · 31.07.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42436/31.07.2019 · 31.07.2019 | 19.445,06 RON | |||
| 3 | Ceapa | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 2.380 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42461 · 31.07.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43340/08.08.2019 · 08.08.2019 | 2.380 RON | |||
| 4 | Varza | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 4.838,20 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42448 · 31.07.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43292/08.08.2019 · 08.08.2019 | 4.838,20 RON | |||
| 5 | Morcov | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 6.747,30 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42457 · 31.07.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43292/08.08.2019 · 08.08.2019 | 6.747,30 RON | |||
| 6 | Rosii | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 1.010 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42455 · 31.07.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43341/08.08.2019 · 08.08.2019 | 1.010 RON | |||
| 7 | Castraveti | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte | 778,50 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 43296/08.08.2019 · 08.08.2019 | 778,50 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 42460 · 31.07.2019 | — | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAX TRANS SRL CUI RO 4986511
Valoare atribuită
42.954,51 RON
din 58.557,88 RON estimat
26,6%
Adjudecat la 73,4% din estimat · economie 15.603,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.