Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,0% sub estimat
Elaborare a proiectului tehnic de execuţie privind obiectul de investiţie: „Reabilitare str. Harghita , inclusiv amenajare intersecție-sens giratoriu str. Rét-Harghita” din Municipiul Miercurea-Ciuc, județul Harghita
- Număr anunț
- SCN1044806
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- BRIDGE CONSULT SRL (CUI 16568407)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.479,89 RON 58,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 12:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1020897
- Termen limită
- 19.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049554
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Ctr servicii PT str. Harghita SEAP-semnat.pdf.p7s
- CU-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049554.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf.p7s
- Technikai.rar
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRIDGE CONSULT SRL CUI RO 16568407
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PECTA SRL CUI RO18485731
Subcontractanți 1
RBRS PLANNING & CONSULTING S.R.L. CUI 39932212
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PEIESI SRL CUI 34101751
Valoare atribuită
129.479,89 RON
din 308.000 RON estimat
58,0%
Adjudecat la 42,0% din estimat · economie 178.520,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.