Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,1% sub estimat
SERVICII DE TRANSPORT AERIAN DE PASAGERI OCAZIONAL INTERNATIONAL
- Număr anunț
- SCN1044798
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 37.619,99 RON 42,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1021932
- Termen limită
- 14.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050420
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRAVEL TIME D&R SRL CUI 17926970
Valoare atribuită
37.619,99 RON
din 65.000 RON estimat
42,1%
Adjudecat la 57,9% din estimat · economie 27.380,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.