Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Soluție informatică de virtualizare

Număr anunț
CN1014498
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.298.104,74 RON
Valoare atribuită
1.802.640 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
28.08.2019 01:42
Anunț de atribuire
CAN1030573
Termen limită
30.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 165-404413
Documentație de atribuire
DF1060025

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Asociați 1
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.802.640 RON

din 2.298.104,74 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 495.464,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.