Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Tocator de resturi vegetale cu sasiu autopropulsat, pe senile, cu motor diesel turbo
- Număr anunț
- SCN1044791
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI 26100062)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.460 RON
- Valoare atribuită
- 220.000 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1020680
- Termen limită
- 14.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050353
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050353.pdf
- Formulare_tocator resturi menajere.doc.p7s
- Instructiuni ofertant_tocator resturi vegetale.pdf.p7s
- Proiect contract_mototractor.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MECOMAG H.V. SRL CUI RO 26100062
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Valoare atribuită
220.000 RON
din 243.460 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 23.460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.