Ofertă acceptată Cumpărare directă

Printare si legare catalog scolar

Număr anunț
DA40966610
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL CALINIC DE LA CERNICA (CUI 32113075)
Furnizor / câștigător
INSIDE DIGITAL MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48716676)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.232 RON
Valoare atribuită
2.232 RON
Data publicării
10.08.2026 13:50
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
10.08.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.232 RON

din 2.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.