Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii imprimante defecte

Număr anunț
DA40975748
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I. GERVESCU SAVINESTI (CUI 17809821)
Furnizor / câștigător
INFO PC ELECTRIC S.R.L. (CUI 45282610)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.524 RON
Valoare atribuită
3.524 RON
Data publicării
11.08.2026 14:51
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.524 RON

din 3.524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.