Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Totem luminos 3m
- Număr anunț
- DA40975741
- Autoritate contractantă
- COMUNA ASUAJU DE SUS (CONSILIUL LOCAL ASUAJU DE SUS) (CUI 3627269)
- Furnizor / câștigător
- SMART LOGISTICS SELECT 1 S.R.L. (CUI 55268010)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:51
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro