Ofertă refuzată Cumpărare directă

Panou despartitor cu usa culisanta

Număr anunț
DA40975195
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIMBAV (CUI 50493460)
Furnizor / câștigător
MIVIO S.R.L. (CUI 51868267)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.450 RON
Valoare finală
5.450 RON
Data publicării
11.08.2026 14:15
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.