Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA40972242
- Autoritate contractantă
- Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
- Furnizor / câștigător
- IASISTING GRUP SRL (CUI 28957564)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.709 RON
- Valoare atribuită
- 4.709 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:35
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.709 RON
din 4.709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro