Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACK6U-600 600X600X350mm

Număr anunț
DA40976426
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
KMW SYSTEMS SRL (CUI RO16551243)
Cod CPV
32442200-5 · Cutii de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,12 RON
Valoare atribuită
316,12 RON
Data publicării
11.08.2026 15:42
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,12 RON

din 316,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.