Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii SKODA

Număr anunț
DA40975381
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
Furnizor / câștigător
ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.859,50 RON
Valoare atribuită
11.859,50 RON
Data publicării
11.08.2026 14:27
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.859,50 RON

din 11.859,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.