Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA40976200
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI RO30832678)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,95 RON
Valoare atribuită
45,95 RON
Data publicării
11.08.2026 15:23
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,95 RON

din 45,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.