Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR DELL 7070 Micro Intel® CoreT i5-9500T

Număr anunț
DA40975791
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
Furnizor / câștigător
ALEX IT & C SRL (CUI RO24658179)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.822,32 RON
Valoare atribuită
4.822,32 RON
Data publicării
11.08.2026 14:54
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.822,32 RON

din 4.822,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.