Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,4% sub estimat

KIT SEMNATURA ELECTRONICA

Număr anunț
DA40976194
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
165 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
11.08.2026 15:23
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165 RON

din 210 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.