Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare echipamente si realizare loc de joaca

Număr anunț
DA40975737
Autoritate contractantă
Primaria comunei Balan,com.Balan, jud.Salaj. (CUI 4291689)
Furnizor / câștigător
MEDPARK CONSTRUCT S.R.L. (CUI 51026056)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.667 RON
Valoare atribuită
81.667 RON
Data publicării
11.08.2026 14:51
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.667 RON

din 81.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.