Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Montaj hota si realizare tubulaturi evacuare=Referat 36533= Bloc alimentar
- Număr anunț
- DA40989522
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SPLENDID-SERVICE SRL (CUI RO4014904)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.878,51 RON
- Valoare atribuită
- 7.878,51 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 12:35
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.878,51 RON
din 7.878,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro