În evaluare
Anunț de participare
Amenajare acostamente și șanțuri pe DJ154A, localitățile Aluniș și Lunca Mureșului, comuna Aluniș
- Număr anunț
- SCN1178776
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Cod CPV
- 45233229-0 · Lucrari de intretinere a acostamentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.022.200 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 09:58
- Termen limită
- 02.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278040
Documente
Documentația de atribuire
- 2Caiet de sarcini ex recalibrare santuri DJ154A Lunca si Alunis.pdf.p7m
- 4Liste de cantitati DJ154A.pdf.p7m
- 7Ridicare topo si studiu topo.zip.p7m
- Contract model executie recalibrare santuri DJ154A Lunca si Alunis_V.doc.p7m
- CU Avize Autorizatii.zip.p7m
- Documentatie PT DJ 154A (Alunis si Lunca Muresului).zip.p7m
- Formulare DJ154A.doc.p7m
- Grafic de executie.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278040.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROBICONS SRL CUI RO 14471008
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DRUMURI ŞI PODURI MUREŞ SRL CUI RO 1213309
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HM PRODUCT SRL CUI RO 21953760
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.