Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE EMAILURI LACURI GRUNDURI ULEIURI SI CHITURI SAIFI 2026-2028
- Număr anunț
- CAN1172942
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Cod CPV
- 44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957.613 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 17.08.2026 09:46
- Anunț de participare
- CN1093356
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
07.07.2026 13:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform doc. atasatRaspuns consolidat solicitari de clarificare
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KOBER SRL CUI RO 2005144
Valoare atribuită
0 RON
din 957.613 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 957.613 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.