Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompe condens - sisteme climatizare - 70 buc REF 33319
- Număr anunț
- DA40994195
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POINT SRL (CUI RO31122555)
- Cod CPV
- 39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.412 RON
- Valoare atribuită
- 41.412 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:42
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.412 RON
din 41.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro