Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra sparta 0-63mm

Număr anunț
DA40995883
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
Furnizor / câștigător
M-BARSAN TRANS SRL (CUI RO10886312)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
14.08.2026 11:33
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.