Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet sport
- Număr anunț
- DA40997565
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIDFALAU (CUI 4201805)
- Furnizor / câștigător
- FINTA EQUIPAMENT SRL (CUI 15645021)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.023,96 RON
- Valoare atribuită
- 23.023,96 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 13:41
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.023,96 RON
din 23.023,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro