Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENT INCALZIRE CENTRALA
- Număr anunț
- DA40993781
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PRICHINDEII (CUI 4852404)
- Furnizor / câștigător
- CRISIR INSTAL SRL (CUI RO19191289)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.360,99 RON
- Valoare atribuită
- 12.360,99 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 09:15
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.360,99 RON
din 12.360,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro