Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare si dotare teren de sport,imprejmuire si plantare gazon sportiv,amplasat in oras Simeria -

Număr anunț
DA40996773
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
SIMPRESTUTIL S.R.L. (CUI 30948835)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164.460,90 RON
Valoare atribuită
164.460,90 RON
Data publicării
14.08.2026 12:33
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164.460,90 RON

din 164.460,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.