Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA40998902
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,93 RON
Valoare atribuită
254,93 RON
Data publicării
17.08.2026 08:39
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,93 RON

din 254,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.