Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare echipament de iluminare stradala.

Număr anunț
DA40987078
Autoritate contractantă
Comuna Boghesti (CUI 4297878)
Furnizor / câștigător
ELGEDI S.R.L. (CUI 16607867)
Cod CPV
34928500-3 · Echipament de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.643,92 RON
Valoare atribuită
5.643,92 RON
Data publicării
13.08.2026 10:21
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.643,92 RON

din 5.643,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.