Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare si inlocuire bec la corpuri stradale existente pe stalpi
- Număr anunț
- DA40986750
- Autoritate contractantă
- Comuna Boghesti (CUI 4297878)
- Furnizor / câștigător
- ELGEDI S.R.L. (CUI 16607867)
- Cod CPV
- 34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.450,88 RON
- Valoare atribuită
- 6.450,88 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 10:04
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.450,88 RON
din 6.450,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro