Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE MOBILIER STRADAL
- Număr anunț
- DA40995556
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV ORASENESC (CUI 25878148)
- Furnizor / câștigător
- REPREZENTATIV SRL (CUI RO37172790)
- Cod CPV
- 34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.355,37 RON
- Valoare atribuită
- 17.355,37 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 11:12
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.355,37 RON
din 17.355,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro