Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APARAT AER CONDITIONAT ECOVENT 12000 BTU
- Număr anunț
- DA40984572
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Prahova (CUI 3197021)
- Furnizor / câștigător
- BELLCALIN INSTAL ELECTRIC SRL (CUI 30745407)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 16:14
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro