Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de schimbare a invelitoarei pentru scoala Szikszai Lajos - Samsud Salaj
- Număr anunț
- DA40994539
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Szikszai Lajos (CUI 22403640)
- Furnizor / câștigător
- HOSTIX ZSO S.R.L. (CUI 40012454)
- Cod CPV
- 45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.704,13 RON
- Valoare atribuită
- 84.704,13 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 10:04
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.704,13 RON
din 84.704,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro