Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru bacterian spirometru Viasys Jaeger flowscreen 100buc/cutie-FENO(cab Pneumo)
- Număr anunț
- DA40997974
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- 1ST MEDICA S.R.L. (CUI 28254874)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,50 RON
- Valoare atribuită
- 208,50 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 14:25
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,50 RON
din 208,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro