Ofertă acceptată Cumpărare directă

Heliu lichid

Număr anunț
DA40994626
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
Cod CPV
24111300-8 · Heliu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.516 RON
Valoare atribuită
48.516 RON
Data publicării
14.08.2026 10:10
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.516 RON

din 48.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.