Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale instalatii apa-O

Număr anunț
DA40999147
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
STOICA SERVICE SRL (CUI RO11662771)
Cod CPV
44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.927,44 RON
Valoare atribuită
12.927,44 RON
Data publicării
17.08.2026 09:08
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.927,44 RON

din 12.927,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.