Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse protocol - Cafea August ADR
- Număr anunț
- DA40998864
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ZANIAT COM S.R.L. (CUI RO18646234)
- Cod CPV
- 15861000-1 · Cafea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.578,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.578,84 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 08:34
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.578,84 RON
din 1.578,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro