Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta de curatat abraziva

Număr anunț
DA40990677
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
SIGNUM TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 52858237)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.472 RON
Valoare atribuită
2.472 RON
Data publicării
13.08.2026 13:48
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.472 RON

din 2.472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.