Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat si rebobinat electropompa

Număr anunț
DA40999191
Autoritate contractantă
COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
Furnizor / câștigător
ADAINA SERV SRL (CUI 16081311)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.785 RON
Valoare atribuită
3.785 RON
Data publicării
17.08.2026 09:11
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.785 RON

din 3.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.