Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si amenajare pardoseala epoxidica HC PC

Număr anunț
DA40999639
Autoritate contractantă
Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
Furnizor / câștigător
TRIDEX SERVICE SRL (CUI RO8227328)
Cod CPV
45432111-5 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea flexibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.360 RON
Valoare atribuită
30.360 RON
Data publicării
17.08.2026 09:50
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.360 RON

din 30.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.