Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect Management pentru salvarea și conservarea identității culturale - digitalizare medii de înv.

Număr anunț
DA40998108
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA VADASTRA (CUI 25299235)
Furnizor / câștigător
PRO ENTERPRISE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 51873018)
Cod CPV
48320000-7 · Pachete software de desen si imagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
14.08.2026 14:51
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.