Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE PARC EROILOR

Număr anunț
DA40998905
Autoritate contractantă
Comuna Cosereni (CUI 4365255)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364.732,95 RON
Valoare atribuită
364.732,95 RON
Data publicării
17.08.2026 08:40
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364.732,95 RON

din 364.732,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.