Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie mobilier prin inlocuire suprafata vitrata
- Număr anunț
- DA40990194
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
- Furnizor / câștigător
- TOPEXIM SRL (CUI 15376772)
- Cod CPV
- 14820000-5 · Sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 13:15
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075 RON
din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro