Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transmitters for pressure and absolute pressure for general applications Non-linearity

Număr anunț
DA40998748
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632,09 RON
Valoare atribuită
1.632,09 RON
Data publicării
17.08.2026 08:19
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,09 RON

din 1.632,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.