Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii pentru imprejmuire sectia mecanizare -H Radauti

Număr anunț
DA40999202
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
LANZO-VIO SRL (CUI 18008589)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.586,78 RON
Valoare atribuită
4.586,78 RON
Data publicării
17.08.2026 09:12
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.586,78 RON

din 4.586,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.